עיצוב חדרי נוער

פורסם: 08/08/2010 | צפיות: 627 | Share

כאשר הילדים מתבגרים והופכים לנערים או נערות צעירים היחס ל-עיצוב חדרי נוער החדר משתנה. הנערים בוחרים בעצמם את עיצוב חדר הנוער. בגיל צעיר של הילדים, עיצוב החדר נקבע על ידי ההורים, כאשר בטיחות החדר, טעמם של ההורים והאופנה מכתיבים.

אישיות המתבגר מושפעת מאופנות גם בכל הקשור לעיצוב וריהוט, אך צריך להתחשב בכך שחדר זה מאוד דינאמי ויכול לשנות את אופיו תוך מספר מועט של שנים. כאשר מעצבים חדר נוער חשוב להתייחס לעניין הצבע והאור, עובדה ידועה היא על צבע ואור השפעה רבה על מצב הרוח, בעיצוב חדר הנוער יש להקפיד על תאורה מספקת וחדירה של אור שמש טבעי רך ומפנק. אנרגיות חיוביות של אור השמש נחוצות להתפתחות ילדים בכל שלב, גם בגיל ההתבגרות.הם מבלים שעות ארוכות ורבות בחדר, לעיתים משתמשים בו כיחידת דיור נפרדת, הם ישנים בו, מבלים, מארחים, קוראים ומבצעים בו שאר פעילויות ותחביבים. כאן זהו שטח המחיה הפרטי שלהם, והם דורשים פרטיות זו. עיצוב חדרי נוער מושפע לרוב מסטנדרטים מקובלים בני אותה שכבת גיל.

צבעים פופולאריים נוספים הם לבן אפור וכסוף, המייצגים את יסודות המתכת, הם מביאים לחדר אנרגיה של מיקוד וסדר. אדום וסגול מיצגים את יסודות האש, הקשורים למודעות וחיוניות, וכמובן הכחול, שמייצג את אלמנט המים וקשור ישירות להתפתחות רגשית.
יש לקחת בחשבון את נושא התאורה כחלק אינטגראלי מעיצוב חדר הנוער. החדר צריך להיות כמובן מואר היטב, אך לא באור מסנוור, לא באור מחמם, לא באור חזק וקר מידי, כמו מנורת הפלורוצנט, היא אולי זולה וחסכונית אך אינה נעימה. מנורת השולחן חשובה מאוד, הרי זה הגיל לשבת וללמוד, המנורה צריכה להיות מכוונת למקום הנכון ללא סנוור, אך גם לא לזרוק על השולחן צל שיאלץ את הנער לאמץ את עיניו. צביעת    חדרי נוער לרוב נעשית בגווני חום וכתום, צבעים המייצגים את יסודות האדמה והם קשורים לחיזוק היציבות.

דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.ireader.co.il/article/76087/עיצוב-חדרי-נוער

  הזיכרון החזק ביותר של כל אחד מאיתנו מתקופת הנערות הוא מרד הנעורים שלנו. הרגע בו אנו עומדים על שלנו מול ההורים שלנו, נוהגים בעקשנות ולא מתפשרים. אז מה קורה כשאנו בתור הורים צריכים לעצב חדר לנער שלנו?

  על ידי: הדס אl בית וצרכנותl 18/10/2010 lצפיות: 257
  Load-SEO - חברה לקידום אתרים

  "צאו לי מהחדר!!" מכירים? נכון, ילדים נוטים לצעוק את זה בשעת כעס, אולם צעקה זו מהווה את העדות הגדולה מכל אודות חשיבותם של חדרי הילדים בחיי ילדינו, ואת המשמעות הרבה שיש לשים על עיצוב חדר ילדים שיתאים לכל צרכיהם.

  על ידי: Load-SEO - חברה לקידום אתריםl בית וצרכנות> קניות וצרכנותl 22/02/2011 lצפיות: 113

  לא הרבה אנשים יודעים שעיצוב חדרי ילדים הינו משמעותי ביותר ומשפיע על חיי הילדים מאוד, חשוב לקנות חדרי ילדים במקום אמין, חשוב לוודא את איכות הרהיטים. הורים יקרים דעו כי בחירת חדר נוער מעוצב צריך להיות בשיתוף עם המתבגרים.

  על ידי: אדםl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 21/03/2012 lצפיות: 29

  חדרי ילדים עץ מלא לבד משיקולי האסטטיקה, בחירה בעץ המלא לבניית חדר הילדים הוא שיקול שצריך להתאים לסגנון, לצרכים ולטעם אישי, העץ המלא עמיד לאורך שנים, הוא חזק ובטיחותי, אין חשש שציפוי הרהיט יתקלף עם השנים, אין חשש שרהיט ישבר, גם אם מעמסה גדולה מונחת עליו.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 27/08/2009 lצפיות: 786

  חדרי תינוקות כי לתינוק שלכם מגיע הטוב ביותר.

  על ידי: פורטל עיצובl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 15/12/2009 lצפיות: 280
  נט-סטייל קידום אתרים

  מיטות נוער המחליפות את מיטת התינוק הם אחד מפריטי ריהוט ראשונים שנכנסים לחדר לאחר שהתינוק גדל. כיום ניתן למצוא בשוק ריהוט חדרי הילדים וחדרי הנוער מגוון עצום ואינסופי של מיטות נוער, ישנן מיטות נוער שמיועדות לילדים עד גיל העשרה ויש להן עיצוב המותאם לגילאים אלו. מיטות נוער כאלו מעוצבות עם קישוטים וציורים המתאימים לילדים , מיטות נוער אלו מצוידות גם במגן האמור להגן על הילדים שעדיין יכולים ליפול מהמיטה במהלך השינה.

  על ידי: נט-סטייל קידום אתריםl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 30/10/2008 lצפיות: 419
  מיכאל בן פורת

  קצב הגדילה והצמיחה של ילדים הוא מהיר במיוחד, מהיר עד כדי כך שההורים לא מספיקים לעקוב ולראות את הילד שלהם גדל. עם השינויים שעובר הילד כך גם הצרכים שלו משתנים, וכשמדובר בעיצוב חדרי ילדים, המטלה נהיית מורכבת וקשה יותר עם השנים.

  על ידי: מיכאל בן פורתl בית וצרכנות> ריהוטl 28/01/2011

  אם אנחנו רוצים לבצע עיצוב חדרי ילדים על מנת שילדינו יאהבו ויהיו מרוצים מן חדרם אנחנו צריכים לעשות זאת בצורה חכמה זאת אומרת אנחנו לעשות זאת כך שלא כל כמה חודשים נצטרך להחליף רהיטי ילדים מיטות וכדומה.

  על ידי: מעיין זl בית וצרכנות> ריהוטl 29/06/2011 lצפיות: 16

  התינוק גדל, ומגיע שלב שבו צריך להגלות אותו מחדר השינה לחדר ילדים. לפני שהולכים לקנות רהיטים, מזרנים וקישוטים, יש מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמעצבים חדרי ילדים: מרחב, יציבה, איכות הרהיטים וסגנון עיצוב.

  על ידי: בית אלי מזרנים | חדרי ילדיםl בית וצרכנות> ריהוטl 31/03/2011 lצפיות: 53

  החדר צריך להיות כמובן מואר היטב, אך לא באור מסנוור, לא באור מחמם, לא באור חזק וקר מידי, כמו מנורת הפלורוצנט, היא אולי זולה וחסכונית אך אינה נעימה.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 27/08/2009 lצפיות: 1,027

  מזרן אורטופדי נועד לספק תמיכה מקסימאלית וחלוקת משקל גוף טובה בכל נקודות המגע של הגוף עם המזרן. מזרן אורטופדי מפזר בעדינות את נקודות הלחץ של המזרן על הגוף בזמן השינה ובכך מסייע במניעת כאבים ומכאובים.

  על ידי: רן פרייזl בית וצרכנות> ריהוטl 05/06/2013

  אילו אמצעים משמשים לשחזור ריהוט פגום? חברות מקצועיות מתמקדת בנושא של שיפוץ רהיטים באופן הבטוח ביותר. השיפוץ מתבצע באופן ידני על ידי אומנים מנוסים. החברה תבצע בדיקה ויזואלית יסודית ותמליץ לך על תיקון המוצר או חידושו.

  על ידי: sundiskl בית וצרכנות> ריהוטl 02/06/2013

  עדיין ישנם אנשים שההיקשרות לחפצים שלהם היא חזקה מאוד, הנוסטלגיה על העבר, הזיכרונות וכן ההתמכרות להרגל הישן. בין החפצים הללו, עשויים להיות גם רהיטים. רהיט אשר ניתן בירושה למשל, רהיט מזמני עבר או אפילו מזמן הילדות עשוי להיות קרוב לליבם ובעל ערך סנטימנטלי רב. נוסף על הזיכרונות, חידוש רהיט ישן עשוי לחסוך עלויות כספיות רבות.

  על ידי: sundiskl בית וצרכנות> ריהוטl 28/05/2013

  כולנו מכירים את היקיצה הכאובה של שרירים מכווצים ותחושת עייפות של שינת לילה גרועה, עקב מזרון לא מתאים, מזרון לא תומך, שאינו בדרגת הקושי הנחוצה לנו או באיכות בנייה גרועה, כולנו יודעים מה התוצאות שבשינה ויקיצה כזו על יומנו שאחרי

  על ידי: אלי לויl בית וצרכנות> ריהוטl 23/05/2013

  מזרון איכותי מציע לנו יתרונות אשר אסור לוותר עליהם למען איכות חיינו, איכות השינה שלנו משפיעה ישירות על איכות חיינו הכללית, מצב רוחנו מושפע בחדות משינה טובה ויסודית או משינה קלה ומופרעת

  על ידי: אלי לויl בית וצרכנות> ריהוטl 23/05/2013

  לכל אחד יש את הסגנון המועדף עליו. כך למשל יש אנשים שאוהבם סגנון מודרני בעל קווים נקיים ופשוטים, ויש המעדיפים את הסגנון העתיק המאפיין ריהוט כבד, מאסיבי ובעל פיתוחים או גילופים בעץ

  על ידי: אלי לויl בית וצרכנות> ריהוטl 20/05/2013

  אכן , עלותם של רהיטים מעוצבים, רהיטי יוקרה, גבוהה יותר מזו של רהיטים זולים ופשוטים, אולם כולנו חווינו לפחות פעם אחת בחיינו את האמרה: "מה שזול עולה ביוקר".

  על ידי: אלי לויl בית וצרכנות> ריהוטl 19/05/2013 lצפיות: 13

  נשמע כמו שאלה טריוויאלית אך היא אינה כזו כלל וכלל. לא כל ריהוט מעוצב או מיוחד הוא בהכרח יוקרתי. רהיטי יוקרה מאופיינים בכך שהם משלבים תכנון מקדים, עבודת צוות של אנשי מקצוע כגון אדריכלים, מעצבי פנים ונגרים.

  על ידי: אלי לויl בית וצרכנות> ריהוטl 19/05/2013

  במשרדים בעלי אופי צעיר ומודרני, כמו תעשיות ההי-טקי והמדיה שם מעוניינים ליצור אווירה מודרנית וקלילה ניתן לבחור במגוון הסגנונות של שולחנות משרדיים בעלי קווים נקיים ישרים ומודרניים.שולחנות כתיבה אלו הם מודולאריים ומשלבים פתרונות אחסון פונקציונאליים. שולחנות משרדיים עברו שינוי רב מבחינה פרקטית ועיצובית. ישנם שולחנות עשויים פלסטיק משובח, שולחנות אבן וזכוכית, שולחנות מתכת.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 08/08/2010 lצפיות: 257

  הכורסאות הנפתחות מעוצבות במגוון רב של סגנונות, כך ניתן להתאים אותן לכל סלון בכל בית. ישנן כורסאות נפתחות מעוצבות בסגנון קלאסי, מרופדות במגוון סוגי עור או בד, עם רגלי עץ משולבות בהן.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 02/08/2010 lצפיות: 230

  בעבר הלא רחוק כל כך היה מגוון הברזים מצומצם ולא מגוון.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 01/08/2010 lצפיות: 53

  חדרי הרחצה בדירות המודרניות מכילות בתוכן אמבטיה נוחה לשימוש אך גם מקלחונים לרחצה מהירה יותר וחסכונית במים.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 01/08/2010 lצפיות: 181

  פעולת מערכת הג'קוזי מתבצעת על ידי הסתת כיווני הזרימה דרך פתחים מיוחדים המיועדים לכך ובעזרת מערכת חשמלית המפעילה משאבת לחץ גבוה.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 01/08/2010 lצפיות: 125

  הארונות כוללים פתרונות אחסון בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 01/08/2010 lצפיות: 165

  החדר צריך להיות כמובן מואר היטב, אך לא באור מסנוור, לא באור מחמם, לא באור חזק וקר מידי, כמו מנורת הפלורוצנט, היא אולי זולה וחסכונית אך אינה נעימה.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 27/08/2009 lצפיות: 1,027

  חדרי שינה ילדים נבנים לרוב בידי נגרים אומנים שההתמחות שלהם היא בייצור הרהיטים לפי הזמנה אישית, לפי תכנית מעצב, לפי דרישת הלקוח, צרכיו וטעמו האישי, בטיחות ואורך חיי הרהיט לשנים רבות, רהיט שנמצא בשימוש יומיומי, חשוב והכרחי, כאשר באים לתכנן חדר שינה לילדים, יש להקפיד על עבודת נגרות משובחת ומוקפדת, על בחירת חומרי גלם משובחים, כמו עץ מלא או סנוויץ, על מוצרי פרזול איכותיים, צירים איכותיים, מסילות נשלפות בעלות מנגנון שקט, ידיות מיוחדות ואיכותיות ועוד.

  על ידי: מערכת לוגו רהיטl בית וצרכנות> ריהוטl 27/08/2009 lצפיות: 540
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast