תחפושות סקסיות

פורסם: 19/08/2009 | צפיות: 6,420 | Share

מי החליט שתחפושות זה רק לפורים? בשנים האחרונות הולך ומתחזק הטרנד של תחפושות סקסיות לחדרי המיטות...בדים איכותיים הנתפרים במגוון של מידות וכיד הדמיון הפרוע, ומאפשרות להכניס אקשן לזוגיות ולמיניות.

למרות שקיימות יחסית מעט חנויות הלבשה תחתונה המחזיקים במלאי שלהם גם תחפושות סקסיות, ישנן חנויות מקוונות רבות, שמאפשרות קנייה בטוחה של תחפושות סקסיות ברמת גימור גבוהה ואיכותית.

בין מגוון הפריטים שניתן למצוא קיימות תחפושות סקסיות של חדרניות עמוקות מחשוף, אחיות קצרות חצאית, ואף תחפושות השאולות מעולם המערבונים הפרוע ורשויות החוק והסדר (שוטרות, סוהרות, ואפילו שופטות ועורכות דין בעלות גלימות מיניות במיוחד). הדבר החשוב ביותר כשבאים לרכוש תחפושת כזו או אחרת היא להצליח לבחור תחפושת שגם תחמיא לגוף, מבחינת הצבע והגזרה, וגם תתאים לפנטסיות שלכן ושל בן הזוג שלכן. (משהו יותר מידיי "קינקי" או יותר מידיי נדוש עלול להביא לאפקט הפוך...)

כאשר קונים תחפושות סקסיות, מאוד חשוב שתרכשו את התחפושת מחנות המתמחה בתחום הלבשה סקסית, ולא מחנות לצעצועים – שמחזיקה את התחפושת כקוריוז לפורים. הסיבה היא, שאיכות הבד וגימור התפירה, משפיעים באופן משמעותי ביותר, על האופן שבו התחפושת תראה על הגוף. תחפושות סקסיות המכילות אחוזים גבוהים של ניילון בבד, עלולים לייצר מראה מבריק ויפה בתמונות, אך "לשבת" על הגוף צורה נוקשה ולא מחמיאה. חנויות שמתמחות במכירה של הלבשה תחתונה ושל תחפושות סקסיות, יקפידו על איכות הבגד והגימור, ולפיכך למצוא בגדים באיכות נמוכה במקומות אילו זה נדיר.

בניגוד למה שנוטים לחשוב, תחפושות סקסיות מתאימות גם לנשים, שאינן בעלות גוף רזה ומאורך. בשל האפשרות ללבוש חצאיות, גופיות סקסיות, ולעיתים גם חולצות סקסיות עם שרוולים- נשים רבות יכולות להפתיע את בן זוגן בהופעה סקסית ויצירתית- גם מבלי לרעוב מספר חודשים...ובכל זאת להרגיש סקסית ונפלאה.

דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.ireader.co.il/article/49684/תחפושות-סקסיות

  לבחור הלבשה תחתונה וסקסית, להיכנס לאתר אינטרנט או חנות הלבשה תחתונה, להציץ במגוון עצום וצבעוני של בדים, צבעים וגזרות ומהם לבחור את הדבר המתאים לך ביותר – עלול להיות מעט מבלבל...כאן תמצאו את כל הטיפים לבחירה נכונה

  על ידי: מירב גבריאליl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 19/08/2009 lצפיות: 143
  צילה שנהר-מומחית בייעוץ זוגי

  יש היום המון לחץ על נשים להיראות טוב אחרי הלידה ולהכנס לג'ינס שנשים לבשו לפני הלידה. בפועל, זה דוחף נשים רבות לעשות ניתוחים פלסטיים יקרים כדי למצוא חן בעיני הבעל. יש לזה מחיר כבד מאוד בזוגיות. במאמר זה אני כותבת על כך בהרחבה.

  על ידי: צילה שנהר-מומחית בייעוץ זוגיl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 30/12/2012 lצפיות: 17
  מאירה וייס

  מלחמת המפרץ שפרצה בראשיתה של שנת 1991 הייתה שונה במידה רבה מכל המלחמות שידעה ישראל לפניה ואחריה. נוכח האיפוק המכוון שגילו ממשלת ישראל וכוחות צה"ל על רקע סיכום מוקדם עם כוחות הקואליציה הבינלאומית שתקפו בעיראק, ישראל של מלחמת המפרץ לא התמקדה בגיוס והמרצה של כוחות ומשאבים, אלא בהשבתה של המערכות החברתיות בישראל.

  על ידי: מאירה וייסl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 14/11/2012

  בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

  על ידי: לילך כהןl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 30/10/2012 lצפיות: 23
  מאירה וייס

  מקובל היה לחשוב שאהבתה של אם לילדיה הביולוגיים היא טבעית ואינה תלויה בדבר. במחקר שעליו מתבסס המאמר הנוכחי , הפריכה פרופ' מאירה וייס את מה שהתקבל עד אז כאקסיומה. לטענתה, כל אם צריכה לקבל החלטה האם היא "מאמצת" את ילדה הביולוגי או לא. אם הילד עונה על הדרישות שהוצבו בפניו על ידי אימו, היא "תאמץ" אותו ותקלוט אותו לטריטוריה המשפחתית.

  על ידי: מאירה וייסl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 14/10/2012 lצפיות: 17
  רחל פוגל

  טיפול משפחתי הינו סוג של טיפול המתייחס אל בני המשפחה כמערכת. גם כאשר בעיות מופיעות אצל היחיד, הרי חשוב לקחת בחשבון את ההקשר בתוכו נוצרות ומשומרות בעיות- ההקשר המשפחתי. זהותו של אדם, של הזוג ושל המשפחה נוצרות בתוך הקשר.

  על ידי: רחל פוגלl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 01/08/2012 lצפיות: 17
  גל חן

  קלפי הטארוט נותנים מסרים, ייעוץ וטיפים למתלבטים לגבי זוגיות קיימת ולחסרי זוגיות.

  על ידי: גל חןl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 25/07/2012 lצפיות: 99
  שרי רפאל

  אחד היתרונות הבולטים של טיפול זוגי ופרטני באינטרנט היא האפשרות להפגש בשעות המאוחרות כשכל המשימות נגמרו. ללא צורך במציאת שמרטף, חניה ויציאה מהבית.

  על ידי: שרי רפאלl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 14/07/2012 lצפיות: 21
  יואב ברנזון

  כיצד בונים משפחה מלוכדת? מהם 4 המרכיבים הסודיים בדרך להקמת משפחה מלכודת וחזקה?

  על ידי: יואב ברנזוןl משפחה וזוגיות> משפחה וזוגיות - כלליl 20/06/2012 lצפיות: 72

  נסו לחנך את ילדכם ואל תרגילו אותם לקניית תחפושות בכל שנה, אלא הלוו מחברים או שכנים...הרי לא באמת יש חידושים כל שנה בתחום...

  על ידי: מירב גבריאליl יופי וטיפוח> יופי וטיפוח - כלליl 23/12/2009 lצפיות: 2,936

  האם תוצאות המשפט של נאשם החשוד בעבירה חמורה יכולות להיות כל כך שונות עד כדי שהבחירה בעורך הדין הפלילי הנכון תגרום להבדל בין חירות לבין שנים ארוכות בין ארבעה סורגים ...

  על ידי: מירב גבריאליl חוק ומשפט> חוק ומשפט - כלליl 01/12/2009 lצפיות: 84

  בייבי דולס הם פריט הלבשה תחתונה המורכב בדרך כלל מחלק אחד, לעיתים שני חלקים (עליונית ומכנסון). בדרך כלל, בייבי דולס עשויים מבדים סינטטיים נוחים לשינה כגון: סאטן וכותנה משולבים עם אחוז מסוים של לייקרה ופוליאסטר, אבל כמובן, שניתן למצוא גם בייבי דולס מעוצבים המשלבים גם אפליקציות ותחרה.

  על ידי: מירב גבריאליl משפחה וזוגיות> נשיותl 19/08/2009 lצפיות: 394

  לבחור הלבשה תחתונה וסקסית, להיכנס לאתר אינטרנט או חנות הלבשה תחתונה, להציץ במגוון עצום וצבעוני של בדים, צבעים וגזרות ומהם לבחור את הדבר המתאים לך ביותר – עלול להיות מעט מבלבל...כאן תמצאו את כל הטיפים לבחירה נכונה

  על ידי: מירב גבריאליl משפחה וזוגיות> זוגיות ונישואיןl 19/08/2009 lצפיות: 143

  במידה והנכם מעוניינים לשחק פוקר, תוכלו למצוא שאת המשחק משחקים על גבי העתקים מדויקים של סירת שייט נהרות מהמאה ה- 19, אשר נעה באמצעות גלגל ומשוט או על גבי קרקעות השייכות לשבטים אינדיאניים ילידי אמריקה הצפונית והדרומית

  על ידי: מירב גבריאליl בידור ופנאי> משחקי מזלl 21/05/2009 lצפיות: 41

  משחק ה- LIMIT הוא המשחק המומלץ להתחיל עימו הוא משחק פופולארי ומבנה ההימורים בו מגן עליך מהפסדים כבדים. מומלץ כל הזמן לקרוא ספרות פוקר ולהתמקצע כדי לשחק טוב יותר מיריבך. שחקנים רבים טועים, עליך להיות ערני, על מנת לקחת את כספם.

  על ידי: מירב גבריאליl בידור ופנאי> משחקי מזלl 20/05/2009 lצפיות: 169 lתגובות: 1

  מהמרים רבים מגלים כי הימורים ברשת הינם דבר נוח בהרבה מהימורים בבתי קזינו.

  על ידי: מירב גבריאליl בידור ופנאי> משחקי מזלl 20/05/2009 lצפיות: 149

  עם התפתחות הטכנולוגיה הדיגיטאלית, קל יותר לאנשים לעשות דברים כמעט ולא פיזיים. חלק ניכר מן הדברים שאנו עושים כיום נעשה באופן וירטואלי, ממוחשב ממחקר, תקשורת עד קניות ואף הימורים

  על ידי: מירב גבריאליl בידור ופנאי> משחקי מזלl 18/05/2009 lצפיות: 613
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast