עיצוב חדרי אמבטיות

פורסם: 04/08/2009 |תגובות: 0 | צפיות: 4,832 | Share

חדר האמבטיה מודרניים הם חדרים אשר בתכנונם ובעיצובם מושקעים זמן וכסף לא פחות מאף חדר אחר בבית.

אחד הגורמים לכך הוא העלייה הדרמתית של השנים האחרונות ברמת החיים אשר הכניסה אל חדרי אמבטיה רבים כלים סניטריים מעוצבים ומשוכללים בהם אמבטיות מעוצבות, כיורים, ארונות אמבטיה,  ברזים, מקלחונים ואפילו ג'קוזי וסאונות צמודות.

פריטים שעד לפני לא הרבה שנים היו בגדר מותרות בלבד הפכו היום לפריטים אלמנטאריים בכל חדר אמבטיה.

אמבטיות – בחירה באיכות חיים

אמבטיות, ובכלל חדרי אמבטיה, הם בעלי השפעה מכרעת על איכות החיים שלנו. אנו משתמשים בהם בכל יום לפעמים כמה פעמים ביום, ולכן חשוב שנרגיש איתם נוח הן פיזית והן וויזואלית.

הפריט הדומיננטי ביותר מבחינה עיצובית בחדרים אלו היא ללא ספק האמבטיה. היום קיימים בשוק סוגים רבים של אמבטיות מחומרים שונים ובעיצובים שונים. דוגמאות בולטות לכך הן אמבטיות קרמיקה, אמבטיות פח מצופות אמייל שעד לפני מספר שנים היו האמבטיות הנפוצות ביותר בשוק, אמבטיות אקריליות שנחשבות לאמבטיות באיכות גבוהה, נוחות וקלות להתקנה ובעלות רמת עמידות גבוהה, וכן אמבטיות יציקה שמסתובבות כבר שנים רבות בשוק ונחשבות לאמבטיות אמינות מאוד.

ישנם שני דברים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת האמבטיה: ראשית, אמבטיה היא פריט שאמור להישאר איתנו שנים רבות ולכן כדאי להשקיע ולרכוש כזו העשויה מחומרים עמידים מהאיכות הטובה ביותר. שנית, יש להתאים את סגנון האמבטיה לקונספט העיצובי של חדר האמבטיה בכדי שתשתלב היטב ביחד עם שאר המרכיבים של החדר.

שומרים על ההרמוניה בחדר האמבטיה

אך אמבטיות, למרות הדומיננטיות הרבה שלהן, הן רק חלק בתמונה הגדולה של עיצוב חדרי אמבטיה. כדי להגיע לעיצוב המושלם יש ליצור הרמוניה בין כל החלקים.

הדבר המהותי בעיצוב חדרי אמבטיה בבית הוא שמירה על קו עיצובי אחיד ושילוב כל הפריטים בחדר בקו זה.

לא כולנו נולדנו עם חוש עיצובי מפותח. לאלו מבנינו שלא מסוגלים להתאים אפילו בין חולצה למכנסיים רצוי לעבוד עם מעצב פנים מקצועי שמחזיק בידיו ידע רחב בסגנונות העיצוב השונים, בסוגי החומרים של אמבטיות ופריטים אחרים, בניצול נכון של חלל ובשילובים בין הפריטים השונים בחדר.

למי שבכל זאת מתעקש לעצב בעצמו את חדר האמבטיה, הנה מספר שלבים שביצועם יקלו עליו את המלאכה:

1.יש לקחת מראש מידות של החדר, הפתחים והמרחקים בין הכלים הסניטריים.

2. יש להכין תכנית על המציגה את שטח הרצפה מלמעלה.

3. שלב בחירת הכלים הסניטריים – שלב זה דורש ביקור בכמה אולמות תצוגה או חנויות רלוונטיות, אליהם יש להגיע עם תכנית העל מהשלב הקודם ולהתייעץ עם אנשי המקצוע של המקום. בחנו כמה שיותר אמבטיות, ארונות, כיורים וברזים על מנת לאסוף ידע ולהגיע לבחירה הכי טובה עבורכם.

4. יש להוסיף את הכלים הסניטריים הנבחרים לשרטוט של תכנית העל ולבחון כיצד הם משתלבים בחלל החדר.

דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.ireader.co.il/article/48689/עיצוב-חדרי-אמבטיות

  חדרי אמבטיה הפכו בשנים האחרונות למקום הרגיעה האולטימטיבי בבית.

  על ידי: מירי ששוןl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 31/12/2009 lצפיות: 42
  Load-SEO - חברה לקידום אתרים

  חדרי אמבטיה הפכו בשנים האחרונות להיות חלל חשוב ומוערך על ידי בני הבית. כולנו מבינים כיום כי חדר אמבטיה הינו חלל חשוב, לכן כל שיפוץ חדר אמבטיה דורש אנשי מקצוע

  על ידי: Load-SEO - חברה לקידום אתריםl בית וצרכנות> שיפוציםl 28/04/2010 lצפיות: 276

  מחפשים אמבטיה או אמבטיות בשביל הבית החדש שלכם? אז הגעתם למקום הנכון כי אנחנו מציעים מידע מגוון על אמבטיה וגם על אמבטיות.

  על ידי: ask4web קידום אתריםl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 09/08/2012 lצפיות: 13
  פורטל ריצוף ואמבט

  טיפים לריצוף וחיפוי אמבטיות ריצוף וכן חיפוי קירות ב-חדרי אמבטיה כוללים מספר שלבים, הראשון הוא הדבקת האריחים החדשים והשני הוא איטום המרווחים שבין האריחים באמצעות חומר המכונה "רובה" .

  על ידי: פורטל ריצוף ואמבטl בית וצרכנות> בית - כלליl 23/04/2009 lצפיות: 68

  מדריך אמבטיות מורניות

  על ידי: מערכת פורטל ריצוף אמבטl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 06/11/2008 lצפיות: 209
  פורטל ריצוף ואמבט

  טיפים לריצוף וחיפוי אמבטיות ריצוף וחיפוי קירות בחדר האמבטיה כוללים מספר שלבים, הראשון הוא הדבקת האריחים החדשים והשני הוא איטום המרווחים שבין האריחים באמצעות חומר המכונה "רובה" .

  על ידי: פורטל ריצוף ואמבטl בית וצרכנות> ריהוטl 16/04/2009 lצפיות: 162

  בין אם אנו בדרך לרכישת דירה חדשה או שהחלטנו לשפץ דירה קיימת, עיצוב החדרים השונים וביניהם גם חדרי אמבטיה מהווים שדרוג ושינוי של איכות החיים שלנו .

  על ידי: davidgl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 10/06/2010 lצפיות: 51

  כחלק מהמודעות האסתטית ומסגנון החיים הנהנתני שלנו, מתעדכנים כל הזמן חדרי האמבטיה. החדר שפעם נחשב לכוך קטנטן, וחסר חן, עם חיפויי הקירות משעממים התואמים לכיור הקטן בעל צינור הניקוז הפלסטי, גדל בצורה מרשימה ונהנה מחידושים ופינוקים.

  על ידי: מערכת פורטל ריצוף אמבטl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 26/11/2008 lצפיות: 228

  אחד החדרים החשובים ביותר בבית הוא חדר הרחצה. תחשבו על זה לרגע- חדר הרחצה הוא החדר בו אנו מתחילים את יומנו במקלחת ובצחצוח שיניים ומסיימים אותו שם באותה צורה. חדר הרחצה הוא המקום בו מתחיל היום שלנו, ומקלחת טובה היא בדיוק מה שנדרש על מנת להתחיל את היום ברגל ימין.

  על ידי: נופר ירדןl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 18/08/2010 lצפיות: 41

  לא פעם קורה שאנשים פונים אליי לאחר שבנו את בית חלומותיהם, קנו את הרהיטים, התאורה והאביזרים המשלימים ועדיין מרגישים לא נוח בביתם, מתארים זאת כמעין תחושת זרות, הכיצד?

  על ידי: ליעד רוזנברגl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 19/04/2013
  מאיה ויזן

  מחפשים רעיונות למתנות למשרד או מתנות לבית? פנקו את המשפחה או החברים בתמונות קיר או ציורים על קנבס.

  על ידי: מאיה ויזןl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 15/04/2013
  מאיה ויזן

  קאפה הינה חומר מוקצף וקשיח אשר פני השטח שלו חלקים במיוחד. הדבקה על קאפה בד"כ מבוצעת כאשר נדרשת רמת גימור גבוהה במיוחד וכן כאשר אנו מדפיסים פוסטר ואיננו מעוניינים למסגר אותו.

  על ידי: מאיה ויזןl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 15/04/2013
  מאיה ויזן

  הדפסה על בד קנבס מסוגל להכיל את כל גווני הצבע המופיעים בתמונה לא מספיק שישנה תמונה איכותית צריך לדעת אך להעביר את זה לבד קנבס.

  על ידי: מאיה ויזןl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 15/04/2013
  מאיה ויזן

  הדפסת תמונות על בד קנבס מאפשרת להפוך כל תמונה ליצירת אמנות בעבר, השתמשו אמנים בהדפסות אלו, עם התפתחות התעשיה ניתן כיום להעביר תמונות דיגיטלית לבד קנבס.

  על ידי: מאיה ויזןl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 15/04/2013
  מאיה ויזן

  עולם המסגרות הוא רחב ובעל סגנונות רבים ומגוונים, המסגרות משמשות עוד מימים עברו כמעין מעטפת תיחום לתמונה, הדפס, ציור או מראה. לעיתים המסגרת היא כה מרשימה עד כי היא עלולה "לגנוב" את ההצגה מהיצירה עצמה.

  על ידי: מאיה ויזןl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 15/04/2013
  מאיה ויזן

  כיום ניתן לעלות תמונות למחשב שלכם ולהתחיל לעצב אלבום תמונות ישנם מספר רב של תוכנות המאפשרות לעצב אלבומי תמונות דיגיטליים,ולהעביר אותם באופן מדויק על בד קנבס

  על ידי: מאיה ויזןl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 15/04/2013
  מאיה ויזן

  כיום, ניתן לבצע פיתוח תמונות על קנבס באמצעות מגוון שיטות שונות, אך המובילות שבהן הינן: שיטת הזרקת הדיו הפיגמנטי או שיטת הזרקת הדיו הסולבנטי.יש לבצע זאת בבית דפוס הבקיא ברזי המסגור והחיתוך המושלמים.

  על ידי: מאיה ויזןl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 15/04/2013

  ההגדרה של תזונה נכונה יכולה להשתנות מאדם לאדם, אבל ניתן לאפיין אותה בכמה מדדים. לפני שבכלל חושבים על מה צריך או כדאי לאכול, כדאי לבדוק את המטרה שלנו. המטרה העיקרית בתזונה נכונה היא לאזן. לאזן את רמות הכולסטרול, השומנים, המינרלים, הוויטמינים וכל דבר אחר. מהמטרה אנחנו גוזרים את הדרך.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בריאות ורפואה> דיאטה ותזונהl 24/10/2012 lצפיות: 30

  לאף אחד מאיתנו כמעט אין כסף מיותר, אבל אם הצלחת קצת לחסוך, אתה ודאי מנסה לחשוב על דרכים להשקיע את הכסף שחסכת בצורה שתניב ממנו קצת יותר

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell פיננסים וכספים> השקעותl 11/09/2012 lצפיות: 31

  הקמה של עסק חדש בישראל דורשת הבנה של דיני חברות, הגשה של תצהירים ורישום של החברה החדשה בפנקס רשם החברות.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חוק ומשפט> אזרחיl 24/06/2012 lצפיות: 24

  תיקי הוצאה לפועל נפתחים במצבים בהם החייב אינו מסוגל עוד לשאת בהתחייבותו הכספית, את התיקים פותחים אנשים פרטיים וגופים עסקיים. התנהלות אל מול משרדי ההוצאה לפועל היא חוויה לא נעימה.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חוק ומשפט> אזרחיl 24/06/2012 lצפיות: 71

  חובות כספיים ובעיות כלכליות בלתי צפויות עשויים לדרדר כל אדם למצב של פשיטת רגל והתמודדות עם הליכי הוצאה לפועל. התנהלות אל מול משרדי ההוצאה דורשת הגשת תצהירים..

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חוק ומשפט> אזרחיl 24/06/2012 lצפיות: 41

  כל הליך של הקמת חברה קטנה או גדולה בישראל ובכל רחבי העולם דורש הבנה בתחום של דיני חברות. הליך מוצלח של הקמת חברה דורש מעורבות של עורך דין דיני חברות מנוסה ומיומן. ההחלטה על הקמת עסק חדש או מעבר ממעמד של עוסק מורשה לחברה בע"מ דורש תכנון יסודי והיערכות מוקדמת.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell חוק ומשפט> דיני חברותl 31/05/2012 lצפיות: 44

  לאחרונה רבים מאיתנו נוטים לרכוש מוצרים אונליין, דרך אתרי הקניות ברשת האינטרנט החל מקניית מוצרי מכולת, דרך קניית מחשבים וטלוויזיות ועד ריהוט משרדי ורהיטים לבית.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell בית וצרכנות> ריהוטl 25/01/2012 lצפיות: 24

  איפה עוד תוכלו להירדם לצלילי אריות שואגים או לצפות במיליוני פלמינגו ממריאים מאגם רחוק? היכן עוד תוכלו לחקור מדבריות, פירמידות ותרבויות עתיקות? לרחף עם כדור פורח מעל מישורים אדירים של מדבר?

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell נופש ותיירות> יעדים בעולםl 23/01/2012 lצפיות: 31
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast