אביזרים לאופנוע

פורסם: 18/11/2008 |תגובות: 0 | צפיות: 1,102 | Share

האופנוע טומן בחובו יתרונות רבים על פני כלי רכב אחרים לדוגמא הוא מאפשר עקיפת פקקים ועומסי תנועה, מספק חווית רכיבה, חוסך בדלק וכדומה.

החיסרון העיקרי של האופנוע הוא החשיפה של הנהג לסכנות בכביש. מאחר ונהג האופנוע לא מוגן כמו בנסיעה ברכב פרטי ישנה חשיבות מכרעת לבחירת אביזרים לאופנוע. אביזרים בטוחים, נכונים ומקצועיים. כידוע החורף בפתח ומביא עימו סכנות רבות. לנהגי האופנועים שבינינו, זהו הזמן להצטייד באביזרי בטיחות מתאימים. למענכם הכנו את המדריך לרכישת ציוד אופנועים ,כל מה שחשוב לדעת טרם רכישת אביזר לאופנוע.

אביזר האופנוע החשוב ביותר הוא הקסדה. מחקרים רבים מראים כי חבישת קסדת אופנוע מפחיתה את עוצמת הפגיעה במקרה של תאונה ומורידה משמעותית את הסיכוי לתאונה קטלנית. לכן בבחירת קסדה לאופנוע חשוב קודם כל לערוך את הרכישה בחנות לציוד אופנועים המתמחה באביזרים לאופנועים.

בחנות כזו תקבלו את ציוד האופנוע המקצועי והאיכותי ביותר ותמנעו מקניית קסדה שאינה בטיחותית ולא עומדת בתקני הבטיחות. בנוסף, עליך לבקש מהמוכר לציוד אופנועים שיתאים לכם קסדה על פי מידת הראש וצורתו. רצועות הקשירה בקסדה צריכות להתאים באופן מושלם לראשו של רוכב האופנוע כך שבמקרה של תאונה חלילה הקסדה לא תיפול מהראש והוא והצוואר יישארו מוגנים ככל האפשר.

בתקופת החורף כאשר הכביש נוטה להיות רטוב וחלקלק, ציוד אופנועים המיועד לשטח כמו חליפות, מגפיים וכפפות עשוי להעניק לרוכב האופנוע הגנה גם בנסיעה על כביש סלול, במיוחד במקרים של החלקה עם האופנוע ונפילה על הכביש. ציוד השטח לאופנועים מיועד לרכיבה בשטח פתוח ולכן הוא נועד להגן על הגוף מפני נפילות, שפשופים ומכות יבשות. כפפות השטח לדוגמא נועדו לשמור על אחיזת הידיים על הכידון ולמנוע את ההחלקה שלהם. וחליפות שטח בנויות כך שבמקרה של נפילה הם מפחיתות את עוצמת הפגיעה. חנויות לציוד אופנועים מציעות מגוון ציוד שטח של מגוון חברות. ציוד אופנועים תוצרת חברות מוכרות כמו axo, blade ו- thor מקנה לרוכש את הביטחון כי מדובר בציוד מקצועי ובטוח.

לסיכום, טרם העלייה על האופנוע יש להצטייד בציוד מתאים רצוי של חברה מוכרת בתחום ציוד האופנועים ולבצע את הרכישה בחנות המתמחה בכך.

דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.ireader.co.il/article/20116/אביזרים-לאופנוע

  האופנוע הוא כלי נוח לשימוש בהיותו קל, נייד, מגיע לכל מקום (פקקים בכבישים כמעט אינם נוגעים לו) ואין לו מגבלות חנייה. אלא שתכונות מרכזיות אלה הופכות את האופנוע למסוכן הרבה יותר ממכונית: אין לאופנוע מרכב ואין דבר החוצץ בין רוכב האופנוע לבין הדרך (לא דלתות, לא קורות, לא שמשות, ואף לא חגורת בטיחות). לפיכך, הנסיעה על רכב בעל שני גלגלים מסוכנת הרבה יותר מהנסיעה ברכב בעל ארבעה גלגלים.

  על ידי: טובה שטייגl תחבורה> דו גלגליl 10/04/2013

  קבלת רישיון לאופנוע פירושו פרידה מהפקקים ומהחיפוש אחר חניה. עבור אופנוענים רבים פקק של קילומטרים רבים כפי שניתן לחזות כל יום בנתיבי התחבורה העיקריים בארץ כדוגמת כביש ירושלים תל אביב,

  על ידי: SEO NETOl תחבורה> דו גלגליl 03/02/2013

  מאמר זה עוסק במראות לאופניים ובחשיבות של השימוש בהן לצורך בטיחות באופניים רגילות ואופניים חשמליות.

  על ידי: bikeshomel תחבורה> דו גלגליl 24/02/2012 lצפיות: 34

  המאמר הבא עוסק במורכבות של אופני תיור, ומדוע חשוב ללמוד היטב את התחום לפני בחירת זוג אופניים כזה.

  על ידי: bikeshomel תחבורה> דו גלגליl 24/02/2012 lצפיות: 31

  קורקינט חשמלי צובר תאוצה בשנים האחרונות ככלי תחבורה עירוני המשתלב במגמה של תחברה ירוקה ומסייע להתנייע בקלות במרכזי הערים הצפופות.

  על ידי: אמיר וינברגרl תחבורה> דו גלגליl 10/08/2011 lצפיות: 145

  חובה על בעל האופנוע לבטח את עצמו בביטוח חובה אשר יכסה נזקי גוף אשר עשויים להגרם לרוכב האופנוע. ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' מכסה את הנזקים לרכוש אשר עשויים להגרם לאופנוע עצמו או לרכב אחר אשר מעורב גם הוא בתאונת הדרכים.

  על ידי: קידום אתרים - SEO Israell תחבורה> דו גלגליl 20/07/2011 lצפיות: 17

  מאמר העוסק בסכנות שברכיבה על אופנועים לעומת כלי רכב אחרים, מונה את הסיבות לכך שאופנועים הם יותר מסוכנים, ונותן עצות למי שבכל זאת מעוניין לרכב על אופנוע.

  על ידי: עמי חסוןl תחבורה> דו גלגליl 22/06/2011 lצפיות: 33

  התייקרות מחירי הדלק והעובדה שכלי הרכב הפרטיים הפכו לאחת ההוצאות העיקריות של משק הבית, מפנה את מרבית הנהגים היום אל כלי הרכב הדו גלגליים. הוצאת רשיון לאופנוע היא אחת המשימות המבוקשות ביותר כיום.

  על ידי: SEO Neto Teaml תחבורה> דו גלגליl 28/03/2011 lצפיות: 72

  חנות אופניים מקצועית תדע להכשיר את מוכריה לערוך את הבדיקות הללו על מנת להתאים לכל אחד מכם את האופניים המתאימים לו ביותר. התאמת האופניים חשובה לא רק לנוחות אלא גם לבטיחות. ואם בבטיחות עסקינן, בל נשכח את מגוון אביזרי האופניים הקיימים.

  על ידי: איתי גבאי - Blademotionl תחבורה> דו גלגליl 02/12/2008 lצפיות: 171
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast